oficines

Clica sobre la ciutat per veure l’adreça, el telèfon i el correu electrònic de les nostres agències de viatges:

Carrer Rutlla 23-25

+34 972 67 12 77 

figueres@vinolas.com

Carrer Cort Reial 3

+34 972 214 491

girona@vinolas.com

Carrer Sant Blai 31

+34 977 446 006

tortosa@vinolas.com

Carrer Casanova 11

+34 938 752 400

manresa@vinolas.com

Carrer Bisbe Vilanova 2

+34 972 272 771

olot@vinolas.com

Plaça Catalunya 2

+34 972 256 617

roses@vinolas.com

Passeig Catalunya 84

+34 972 757 155

torroella@vinolas.com

contacte

No dubtis a contactar-nos per reservar qualsevol dels nostres viatges, per demanar informació sobre serveis a mida o qualsevol altra pregunta o petició que vulguis fer-nos. Intentarem respondre el més ràpid possible.

    oficina figueres preview

    Figueres

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    girona

    Girona

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    Viñolas Olot

    Olot

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    oficina tortosa preview

    Tortosa

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    oficina manresa preview

    Manresa

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    roses

    Roses

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h

    torroella

    Torroella de Montgrí

    Horari:
    dilluns a dissabte
    10.00h a 13.00h